من نحن

    Ticaret portföyümü genişletmek için 1998 yılında Türkiye ‘yede ticari faaliyetimize başladık. 2011 yılında ticari faaliyetlerimize yeni müşteriler ekleyerek Avrupa ve Orta doğu ülkelerine satış ve pazarlama yapmaya başladık. 1998 yılından beri Türkiye'nin ticaret anlayışının gelişmesi için krizi fırsata çevirme gerekliliğini düşündük ve o tarihten beri ülkemiz için her türlü ticari faaliyette bulunmaktayız

           Türkiye'de çok sayıda fabrika, firma ve iş yeri bulunmakta ancak bu işletmeler yurt dışına veya küresel dünyaya açılamadığı için ürün veya hizmetlerini etkili bir şekilde pazarlayamadıklarına şahit olduk.

            Bu Firmalar sadece Türkiye'de satış yapabildikleri için yetersiz kalıyorlardı, biz de işletmeleri tüm dünyaya tanıtmak ve satışlarını arttırmak istediğimiz için bu yolda emin adımlarla ilerledik ve müşterilerimizi memnun ettik.

            Amacımız Türkiye'nin ticaret açığını bir nebze de olsa kapatabilmek ve tüm dünyaya duyurmaktı. Bu açıktan yola çıkarak binlerce firmaya Mena bölgesinde çözüm sağladık.

Türkiye deki işletmelerin birçok eksiği mevcut, örnek olarak; web siteleri yok veya küresel değil, satış politikası var ama yeterli değil, Türkiye’de iletişimi var ama yabancı ülkelerle iletişimi yeterli değil vb.

            Türkiye de bulunan bu işletmeler bir süre sonra satışlarını artıramadıkları için hayal kırıklığına uğruyorlardı ve zarar edip işletmesini kapatmak zorunda kalıyordu. Ancak artık Türkiye deki işletmelerin kapanmaması için biz bu tarz işletmelere öncülük ederek ürünlerini ve hizmetlerini anlaştığımız ülkelere tanıtmaya ve satmaya başladık.

            Amacımız Türkiye'nin ihracatını arttırmak, ürünlerini tüm dünyaya tanıtmak ve satmaktır. Türkiye'de üretilen ana madde, ham madde ve ürünler batı ile kıyaslanacak derecede kaliteli olup, fiyatları ise Çin ile kıyaslanacak derecede uygundur.

            TurkishBABA olarak Türkiye'de bulunan bütün işletmelerin ürün ve hizmetlerini, ülkemiz Türkiye'yi küresel dünyaya daha iyi tanıtmak için sizlerin de desteğini bekliyoruz.

Önemli olan adım atmaktır, gerisi zaten gelecektir. TurkishBABA hiç şüphesiz ki bu yolda emin adımlarla ve sizlerin desteği ile ilerleyecektir.